Соляний зал аромасауна Де Люкс, Київ

Перлина аромасауна – «Соляний зал«. Стіни і стеля кімнати відпочинку покриті натуральною соляної плиткою, зробленої за спецзамовленням на Артемівських соляних шахтах, встановлені комфортні дивани і столик.

У самій парильні сауни вбудована плита з оригінальною гімалайської рожевою солі (в складі якої майже всі відомі людству мікроелементи, за винятком радіоактивних, що володіють унікальними властивостями). За соляної плиткою влаштована світлодіодне підсвічування, кольори можна змінювати на свій розсуд за допомогою пульта або запускати готові програми. В результаті при відвідуванні Арома сауни додатково до галотерапії ви розслабляєтеся ще й за рахунок кольоротерапії – вплив на психіку людини за допомогою м’якого світлового випромінювання різних кольорів.

А дихати в лазні повітрям, насиченим гімалайської сіллю, не тільки дуже корисно, але і надзвичайно приємно. Потім можна викупатися в басейні з прохолодною водою або прийняти тропічний крижаний душ.

Чудовий ефект від відвідування

Соляна кімната Aromasauna de lux – один з найбільш унікальних залів аналогічно міста в Україні і Києві. Насичують повітря іони солі надзвичайно корисні для дихальних шляхів і шкіри, вони здатні позбавити від:

  • респіраторних та вірусних хвороб,
  • хронічного бронхіту,
  • алергії,
  • кашлю,
  • астми,
  • шкірних запалень,
  • вугрової висипки.

Ефект, який дає соляної зал після фінської лазні Aromasauna de lux, буде набагато вище, ніж відвідини аналогічних кімнат міських оздоровниць. Гарячий пар в сауні сприяє розкриттю шкірних пір і прогріванню легких. В результаті сіль активніше і глибше проникає в найглибші клітини і шари тканин.
Відвідування цієї кімнати одночасно з сауною особливо корисно людям, страждаючим синдромом хронічної втоми. Для істотного і продолжітельногорезультатанужнопосещать зал не менше 1-2 місяців хоча б 2 рази в тиждень.

Додаткові послуги соляної кімнати

Соляна кімната Арома сауни розрахована на компанії, які, перш за все, хочуть розслабитися і спокійно відпочити в центрі Кіева.В кімнаті встановлено професійне масажний стіл, де при бажанні наш масажист зробить вам масаж. У ній є міні-бар, а для тих, хто хоче 24 години на добу бути в курсі подій, зал відпочинку сауни обладнаний супутниковим телебаченням і 42-дюймовим LED-екраном, його можна запустити в 3D-форматі.

А ще приємним бонусом в Соляному залі будуть дивовижно красиві фото, приклади нижче:

Бронювати